Konkurs plastyczny


Gminny konkurs plastyczny

7 grudnia 2018 r. w Pałacu w  Rybnej odbyło się podsumowanie XIX edycji Gminnego Konkursu Plastycznego , organizowanego przez nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi Nr 13 w Tarnowskich Górach . W tym roku temat konkursu nawiązywał do 100 - lecia odzyskania przez Polskę niepodległości i brzmiał : ,,Najpiękniejsze miejsce w moim kraju “.  Na konkurs wpłynęło ponad 500 prac . Jury w składzie : p. K. Mazik , p. W. Grzesica , p. A. Osadnik i p. M. Langner przyznało 3 nagrody główne oraz 15 wyróżnień . Jak co roku p. Dyrektor J. Lukawska przyznała swoją nagrodę .

I miejsce zdobyła Julia Chudy z SP Nr 9 ,

II miejsce - Antonina Bujnarowska z SP Nr 10 , 

III miejsce Magdalena Nahajewska z SP nr 13 .

Nagrodę dyrektora szkoły  otrzymała - Alicja Hetmańczyk z SP Nr 10 .