Turniej sportowy klas IV

Dnia 21 marca 2019 z okazji I Dnia Wiosny wychowawcy klas IV zorganizowali Turniej sportowy.

Rozgrywki odbywały się etapami, ponieważ dotyczyły różnych dyscyplin. Uczniowie sami decydowali o składach drużyny w konkretnej konkurencji. Zawody przebiegły w miłej atmosferze, uczniowie zaciekle kibicowali swoim klasom, a zawodnicy dawali z siebie wszystko na boisku tak, aby nikogo nie zawieść. Sędzią zawodów był p.Krzysztof Siwy, któremu dziękujemy za pomoc w przebiegu zajęć.

Wyniki rywalizacji przedstawiają się następująco:

Turniej Gry w dwa ognie        Turniej Halowej piłki nożnej        Konkurencje mieszane

I miejsce: IV C                           I miejsce: IV D                                  I miejsce: IV C
    II miejsce: IV A                         II miejsce: IV A                                 II miejsce: IV D
    III miejsce: IV D                        III miejsce: IV C                                III miejsce: IV A

Każda z klas otrzymała pamiątkowe dyplomy oraz cukierki.
Gratulujemy każdej z klas "zdrowej i pięknej rywalizacji" , a także zachęcamy do obejrzenia relacji z zawodów.