Dzień Odkrywców Talentów

Pierwszy dzień wiosny w tym roku obchodzony był bardzo radośnie. Wszyscy w doskonałych nastrojach, niosąc zrobione przez siebie Marzanny, w wesołym korowodzie wyruszyli na ulice naszego osiedla.


Dzieci symbolicznie pożegnały zimę oraz powitały wiosnę. Co roku dzień 21 marca obchodzimy również w naszej szkole jako Dzień Odkrywców Talentów. Po powrocie do szkoły uczniowie mieli możliwość zaprezentowania swoich różnych talentów. Przyznano również zaszczytne tytuły ,,Talent Plastyczny 2019” Aby uzyskać ten tytuł uczniowie musieli przygotować prace plastyczne na konkurs pt. ,, Szkoła moich marzeń”, aż 65 uczniów wzięło udział w tegorocznym konkursie. Był to, jak co roku, bardzo udany dzień i mamy nadzieję, że w przyszłym roku szkolnym jeszcze więcej uczniów zaprezentuje swoje talenty.