Aktywny rodzic

Klasa IVa jest dumna z aktywnego rodzica – to Pan Krzysztof Rataj (tata naszej uczennicy), który w dniu 04.04.2019 r. przeprowadził warsztaty z zakresu fizyki.

Uczniowie  z klasy IV a mogli oglądać lewitującą piłeczkę i balony, butelkę ”wciągającą” jajko, doświadczenia z powietrzem i helem, a także wiele innych ciekawych eksperymentów. Zajęcia były profesjonalnie przygotowane i zawierały wiele rekwizytów, którymi chętnie bawili się nasi mali naukowcy.

Połączenie nauki i zabawy to świetny pomysł na naukę! Doświadczenia były bardzo pouczające i ciekawe, uczniowie z chęcią brali w nich udział.

W ramach podziękowań Pan Krzysztof otrzymał wielkie brawa, a uczniowie z niecierpliwością czekają na kolejne warsztaty. Jeszcze raz dziękujemy za niezapomniane wrażenia oraz świetną zabawę!