Dziennik elektroniczny VULCAN

Szanowni Rodzice!

W roku szkolnym 2018/2019 nasza szkoła przygotowywała się do wprowadzenia dziennika elektronicznego.
Od października 2018 r. nauczyciele pracowali na dwóch wersjach dziennika – tradycyjnej - papierowej i nowoczesnej - elektronicznej.
Państwo nie mieliście do niego dostępu z uwagi na to, że nauczyciele musieli się nauczyć obsługiwania nowej formy prowadzenia dokumentacji.

Od września 2019 r. prowadzony jest tylko e-dziennik, a od października 2019 roku Rodzice będą mieli dostęp do e-dziennika – jeżeli wyrażą na to zgodę.

Jak wyrazić zgodę by otrzymać dostęp do e-dziennika?

krok 1.
Dostarczyć wychowawcy klasy aktualny adres e-mail.

krok 2.
Na podany e-mail otrzymacie Państwo WIADOMOŚĆ POWITALNĄ z linkiem, który należy otworzyć i postępować zgodnie z podaną w nim instrukcją.

Pragnę przypomnieć, że Administratorem Danych Osobowych jest Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 13 w Tarnowskich Górach,
a podmiot, który przetwarza dane osobowe, to Firma Vulcan z siedzibą we Wrocławiu.

FORMULARZ do pobrania