RADA PEDAGOGICZNA 2020/2021

RADA PEDAGOGICZNA 2020/2021

Tytuł Nazwisko Imię Funkcja 
mgrBiczysko Julia język angielski 
lic.Bogacka – Ziaja Barbara geografia
przyroda
mgrBrol Joannanauczyciel wspomagający
mgr Bytomska Krystyna kierownik świetlicy
mgr Cichoń – Hoftman Adriana biologiawychowawca świetlicy
mgrCieplik Agatanauczyciel wspomagający
mgrCymerys Bartłomiejwychowanie fizyczne
mgr Dragon Ewa edukacja wczesnoszkolna
mgrDramska Jańczuk Bożenapsycholog
mgr Dramska Bronisława religia
wychowanie do życia w rodzinie 
mgrFroner Korneliajęzyk polski
dr Galbas Maria chemia
mgr Galbierska Maria wychowanie fizyczne
lic. Giza Mariola edukacja wczesnoszkolna
mgr Gołkowska Seweryna język niemiecki 
mgr inż. Gurowiec Sabina matematyka
technika informatyka
mgrHeflik Agatajęzyk niemieckijęzyk mniejszości narodowej niemieckiej
mgr Kalke Beata edukacja wczesnoszkolna
mgr Kawa Elżbieta nauczyciel wspomagający
ks. prob. Knura Stanisław religia 
mgrKocot-Bambynek Joannajęzyk polski
mgrKot-Kramarczyk Aleksandra rehabilitacja
mgrKubanek Małgorzatamatematyka
mgrKubica Annajęzyk mniejszości narodowej niemieckiej
mgrKubosz Joannajęzyk niemiecki
historia i kultura mniejszości narodowej niemieckiej
mgr Kucewicz Sonia język angielski 
mgr Lukawska Jolanta dyrektor szkoły
mgrŁazaj Dorotajęzyk polski
mgr Makuła Michaela pedagog szkolny 
mgr Munsch Alicja nauczyciel wspomagający
plastyka
mgrOzga Dawidwychowanie fizyczne
mgr Panas Katarzynajęzyk angielski
mgr Panczocha Barbara biologia
mgr Parkitny Jacek język polski
mgr Pęcherz Janina wicedyrektor
język polski
mgr Pfaff Janusz wiedza o społeczeństwie
historia
informatyka
lic.Piotrowiak Aldona edukacja wczesnoszkolna
mgr Piotrowiak Halina edukacja wczesnoszkolna 
mgrPotrawa Lucynaedukacja wczesnoszkolna
mgrPyka Beatawychowawca świetlicy
ks.Rakwic Denisreligia
siostra Robak Barbara religia 
mgr Siwy Krzysztof wychowanie fizyczne
mgr Sosna Aleksandra logopedia
mgr Stolka Marlena fizyka 
mgrSwatek Martanauczyciel wspomagający
mgr Symber Jolanta matematyka
mgr Szcześniak Malwina informatyka
edukacja dla bezpieczeństwa
mgr Szczygieł Maria historia 
mgr Szeja Iwona bibliotekarka
informatyka 
mgr Śliwińska Izabela edukacja wczesnoszkolnanauczyciel wspomagający
mgr Ujma Aleksandra muzyka
plastyka
mgr Urbańska Ewamatematyka
mgr Wojtczak Anna język polski
mgr Żądło Agnieszka nauczyciel wspomagający
Skip to content