Prośba o oddanie głosu

Prośba o oddanie głosu

Prośba o oddanie głosu na nasz projekt.
Dzień dobry,
Zwracamy się do Państwa z ogromną prośbą wsparcia szczytnej inicjatywy.
Uczniowie i pracownicy Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 3 w Tarnowskich Górach zgłosili Kasztan Jadalny, który rośnie w ogrodzie parafii Św. Mikołaja w Reptach Śląskich do konkursu „Drzewo Roku 2021″. Konkurs promuje postawy szacunku dla przyrody oraz wyszukuje przykłady trwałych związków pomiędzy kulturą i historią lokalnej społeczności, a drzewem, które jest przez nich szczególnie doceniane. Kasztan pełni ważną rolę w życiu lokalnej społeczności, jest często odwiedzany przez turystów, również z zagranicy, w latach sześćdziesiątych otrzymał status pomnika przyrody ma szansę wziąć udział w konkursie „Europejskie Drzewo Roku 2021″. Jest to również duża szansa na wypromowanie walorów turystycznych , kulturowych oraz przyrodniczych miasta i regionu. Dlatego zwracamy się z prośbą o umieszczenie informacji o głosowaniu na stronie internetowej lub Facebooku i zaangażowanie pracowników w głosowanie.
Aby zagłosować, należy wejść na stronę www.drzeworoku.pl i oddać głos na kasztana jadalnego, a następnie potwierdzić wiadomość otrzymaną na adres mailowy. Laureatem zostanie drzewo, które zdobędzie największą liczbę głosów.

Dlatego – oddajmy głos kasztanowi!

Dyrekcja i pracownicy Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr3 w Tarnowskich Górach

Skip to content