Szlachetna Paczka dostarczona!

Szlachetna Paczka dostarczona!

Szanowni rodzice, nauczyciele i uczniowie!

Organizowana w tym roku akcja Szlachetnej Paczki spotkała się z dużym entuzjazmem. Zdołaliśmy dzięki temu zapewnić rodzinie wszystkie potrzebne rzeczy. Do zbiórki dołączyli również nasi przyjaciele, rodzina oraz inne osoby zainteresowane pomocą.
Oprócz rzeczy materialnych udało się zebrać też środki finansowe, za które zakupiono kuchnię gazową i pralkę dla rodziny.
Z pozostałych pieniędzy kupiono 5 czajników elektrycznych dla Schroniska dla bezdomnych w Tarnowskich Górach oraz słodycze, środki czystości i kosmetyki dla dzieci z Domu Dziecka nr 1 Bytomiu. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy dołożyli swoją cegiełkę.
Dziękujemy Pani Jolancie Lukawskiej za możliwość zorganizowania zbiórki oraz przewodniczącemu Rady Rodziców panu Rafałowi Biczysko za rozpropagowanie informacji wśród trójek klasowych.

„Człowiek jest wielki nie przez to co posiada,
lecz przez to kim jest;
nie przez to co ma,
lecz przez to czym dzieli się z innymi”

Jan Paweł II

Skip to content