Olimpiada Przedszkolaka

Olimpiada Przedszkolaka

18 maja gościliśmy przedszkolaków z zaprzyjaźnionego Tęczowego Przedszkola. Nauczyciele naszej szkoły zorganizowali dzieciom Olimpiadę Przedszkolaka. Wizyta maluchów miała charakter sportowy, a dzieci drużynowo rywalizowały w różnych dyscyplinach, takich jak:
– biegi sztafetowe,
– mecz piłki nożnej,
– dwa ognie.
Podczas konkurencji indywidualnych maluchy wykazały się ogromną determinacją, pokazały swoje zdolności szybkościowe oraz zwinnościowe. Olimpiadę zakończyło uroczyste wręczenie dyplomów, nagród pamiątkowych, medali, książek o tematyce związanej z Tarnowskimi Górami, a także słodyczy.

Dziękujemy Wszystkim za zaangażowanie w tę sportową olimpiadę, którą chcielibyśmy włączyć w kalendarz corocznych imprez szkolnych.

  • Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do obejrzenia zdjęć z ww. wydarzenia ( zakładka GALERIA)


Osoby zaangażowane w organizację Olimpiady:

mgr Dawid Ozga, mgr Krzysztof Siwy, mgr Bartłomiej Cymerys, mgr Kornelia Froner


Skip to content