Z którą ze Szkół wiązać swoją przyszłość?

Z którą ze Szkół wiązać swoją przyszłość?

(Foto. zapożyczona ze strony Starostwa Powiatowego w Tarnowskich Górach)

Dnia 30 maja w naszej szkole odbyło się spotkanie z przedstawicielami Starostwa Powiatowego w Tarnowskich Górach.

Uczniowie otrzymali informacje na temat oferty edukacyjnej dla absolwentów szkół podstawowych na terenie naszego miasta. Ilość szkół, a także różnorodność profili pozwala na wybranie wymarzonej ścieżki edukacyjnej. Ponadto każda z dostępnych szkół posiada nowoczesne zaplecze dydaktyczne i bardzo dobrą kadrę pedagogiczną.

Przyszli absolwenci mogli dopytać o kwestie kształcenia, zagraniczne praktyki, wyposażenie sal, rodzaje prowadzonych zajęć, a także możliwości podejmowania pracy po zakończeniu edukacji w wybranej przez siebie szkole.
Po spotkaniu uczniowie otrzymali kubki promujące akcję #uczęsięwtg

Serdecznie dziękujemy za poświęcony czas i przekazanie Nam istotnych informacji.

Skip to content