Wakacyjne darmowe korepetycje dla obywateli Ukrainy

Wakacyjne darmowe korepetycje dla obywateli Ukrainy

Wakacyjne korepetycje dla Ukraińców – pod tą nazwą kryje się inicjatywa stwarzająca możliwość korzystania z bezpłatnych, korepetycji on-line między innymi języka polskiego podczas letniej przerwy od zajęć szkolnych.   Akcja opiera się na bezpłatnym udostępnieniu platformy do korepetycji on-line Tutors.live osobom chcącym prowadzić korepetycje pro bono. Platforma pozwala na udzielanie korepetycji indywidualnych lub grupowych. Możliwe są korepetycje z języka polskiego lub innych przedmiotów dla dzieci, młodzieży i dorosłych z Ukrainy.    Osoby potrzebujące wsparcia w nauce otrzymają je za darmo. Wystarczy, że się zarejestrują i zarezerwują bezpłatną lekcję w wybranym terminie.

Zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane udzielaniem korepetycji pro bono do rejestracji korepetytora w Tutors.live i do publikacji ogłoszeń wraz z dostępnymi godzinami takich lekcji.
Wszystkie szczegóły akcji dostępne są na stronie: https://tutors.live/pl/wakacyjne-korepetycje-dla-ukrainy  

Ukraińska wersja serwisu Tutors.live jest aktualnie w przygotowaniu. W międzyczasie w celu przetłumaczenia strony na język ukraiński można skorzystać np. z translatora Google. 

Z poważaniem, Zespół Tutors.live

Skip to content