12.09.2022 – 16.09.2022r

12.09.2022 – 16.09.2022r

Na terenie szkoły została zorganizowana i przeprowadzona akcja informacyjno-edukacyjna Tydzień dla profilaktyki chorób zakaźnych.

Wychowawcy otrzymali materiały edukacyjne, przykładowe scenariusze zajęć dobrane odpowiednio do wieku. Następnie przeprowadzili zajęcia w klasach, na korytarzach pojawiły się również gazetki przygotowane przez Samorząd Szkolny i panią Higienistkę.
„Wirusy, bakterie atakują dzieci” – choroby wirusowe wieku dziecięcego
„Poznaj swojego wroga- wirusy”


Celem zajęć było uświadomienie potrzeby dbania o własne zdrowie oraz kształtowanie umiejętności niezbędnych do jego ochrony. Uczniowie otrzymali wiedzę, nabyli umiejętności potrzebne do dbania o zdrowie własne i najbliższych, a także mogli wykazać się własną inicjatywą.

Skip to content