IV edycja Wojewódzkiego Konkursu Fotograficznego „Przyjaciel i ja – zabawa na 102”

Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 11 w Gliwicach zaprasza uczniów klas I – III na konkurs fotograficzny: „Przyjaciel i ja – zabawa na 102”

CELE KONKURSU:

• zachęcanie do aktywnego spędzania wolnego czasu
  • zacieśnianie więzów przyjacielskich
  • budowanie pozytywnych relacji koleżeńskich
  • kształtowanie odpowiednich postaw społecznych
  • zachęcanie do kreatywności w zabawie
  • czerpanie radości ze wspólnej zabawy i kontaktów rówieśniczych
  • zachęcanie do utrwalania wspólnie spędzonych chwil
  • rozwijanie wyobraźni plastycznej
  • rozwijanie kreatywności
  • rozwijanie zdolności manualnych i poczucia estetyki

REGULAMIN KONKURSU:

1. Uczestnik konkursu wykonuje album samodzielnie ( jedna osoba wykonuje jeden album) składający się z 3 – 5  zdjęć ukazujących ciekawe formy spędzania wolnego czasu i wspólnej zabawy z przyjacielem.
  2. Ocenie podlegać będzie różnorodność  zabaw i miejsc, w których zabawy będą się odbywały, a także oryginalność, pomysłowość i estetyka wykonania albumu.
  3. Format albumu: A4
  4. Format zdjęć: dowolny
  5. Praca powinna zawierać na odwrocie przyklejoną i czytelnie wypełnioną kartę zgłoszeniową oraz dołączoną zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

ZGODY do pobrania

Wykonane prace należy przynosić lub przysyłać na adres:
    Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 11 w Gliwicach
    Im. Adama Mickiewicza
    44-100 Gliwice
    email: sekretariat@zsp11.gliwice.eu
  6. Termin nadsyłania prac upływa 19.05.2023r. dlatego gotowe prace/ albumy można przynosić wychowawcom swoich klas do dnia 15.05.2023r, tak aby można było je przekazać organizatorom.
  7. Przekazanie prac na konkurs jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na ich ekspozycję i publikowanie wraz z imieniem i nazwiskiem autora i opiekuna plastycznego.
  8. Jury konkursu przyzna I, II, III nagrodę, ma też prawo do przyznania wyróżnień.
  9. Prace po zakończeniu konkursu przechodzą na własność organizatorów.
  10. Laureaci konkursu zostaną powiadomieni o nominacji drogą telefoniczną lub mailową do 05.06.2023r.

Życzymy wspaniałej wspólnej zabawy, sukcesów artystycznych i radości tworzenia!

mgr Malwina Szcześniak