Wykład dla rodziców i nauczycieli

Wykład dla rodziców i nauczycieli

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie organizowane w Tarnogórskim Centrum Kultury dla rodziców i nauczycieli, pt. „WoW czyli Wykłady o Wychowaniu”
Wykład odbędzie się 21 października, o godz. 17:00.

Wykład „Pedagogika Montessori, założenia teoretyczne, wspieranie rozwoju dziecka, założenia pedagogiki, klasa Montessori” to pierwszy z nowego cyklu warsztatowego Tarnogórskiego Centrum Kultury WoW (Wykłady o Wychowaniu). Podczas spotkania uczestnicy dowiedzą się kilku faktów z życia Marii Montessori, które miały wpływ na ukształtowanie jej pedagogiki, poznają zasady, na których oparty jest ten system wychowania. Będzie to również okazja, aby zobaczyć pomoce Montessori i poznać przestrzeń montessoriańską. Spotkanie przeznaczone jest zarówno dla nauczycieli jak i rodziców, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę na temat wychowania i poznać bliżej jedną z alternatywnych metod.

Bilety: 10 zł. Dostępne w kasie biletowej i na stronie:
https://bilety.tck.net.pl/rezerwacja/nienumerowane.html?id=7854

Serdecznie pozdrawiamy
Zespół TCK

Skip to content