Jesteśmy różnorodni

Jesteśmy różnorodni

Podczas ubiegłej godziny wychowawczej w klasie Vb podjęto rozmowę na temat pasji i zainteresowań uczniów. Młodzież chętnie wypowiadała się na forum, co pozwoliło nam się jeszcze bliżej poznać, zobaczyć jacy jesteśmy różnorodni: aktywni i kreatywni.

Pragniemy zaprezentować aktywności, które są bliskie naszemu sercu.
Może i Wy- młodsi i starsi koledzy/koleżanki podzielacie nasze zainteresowania?!

Nazywam się Ilona.
Moje hobby to harcerstwo, akrobatyka
i szydełkowanie. Uwielbiam również jeździć na rowerze i rolkach. Do grupy harcerskiej należę od roku, lubię biwaki, obozy i zbiórki, a także rożne wyjazdy do obcych krajów.

Nazywam się Franek i mam 11 lat. Moją pasją jest gotowanie i granie w piłkę nożną. Przygotowuję śniadania, gotuję obiady i kolacje. Danie, które widzicie to moje popisowe danie 😉

Nazywam się Tymoteusz.
Uwielbiam Lego System i Star Wars.
Mogę składać je godzinami..

Hejka, jestem Konrad.
Lubię razem z rodziną zwiedzać różne miejsca, np: „Polskie Malediwy” w Jaworznie. Dzięki temu zainteresowaniu dowiaduję się wielu ciekawych rzeczy o danym miejscu.

Nazywam się Kamil.
Moją pasją jest gra w piłkę nożną. Spędzam na dworze grając każdą wolną chwilę.

Witajcie, nazywam się Yulia.
Przed rozpoczęciem wojny na Ukrainie byłam tancerką tańca towarzyskiego, który po dziś dzień bardzo kocham.
Lubię również piec ciasta i ciasteczka.
W przyszłości chciałabym wziąć udział w kursie gotowania.

Mam na imię Roksana.
Moja pasja to akrobatyka. Rozpoczęłam swoją przygodę z akrobatyką w minione wakacje. Zakochałam się w figurach akrobatycznych i dążę do perfekcji.

Nazywam się Tymek.
Od najmłodszych lat fascynują mnie wkrętarki, wiertarki, młotki, śrubki i różne narzędzia. Gdy miałem dwa latka- już pomagałem mojemu tacie i dziadkowi przy budowie mojego domku z drzewa. Dziś mam 11 lat i nadal pasja pozostała. Lubię majsterkować w drewnie. Z pomocą mojego taty wybudowałem domek z palet. Uwielbiam spędzać w nim czas, na łonie natury, przy ognisku, z pieczeniem kiełbasek. Lubię las, pachnące choinki i drewno.

Nazywam się Bogdan.
Moją pasją jest rysowanie i przerysowywanie różnych rzeczy ( postaci z gier lub z bajek). Bardzo lubię to robić w wolnym czasie. Zazwyczaj rysuje tylko ołówkiem, a moje rysunki nie mają zbyt wielu barw, ale czasem je koloruje. Wkładam wiele wysiłku, aby rysunki były jak najlepsze.

Pozostałe zainteresowania to:
– układanie klocków Lego
– lepienie z plasteliny
– koszykówka

Jestem Wojtek.
Jednym z moich zainteresowań są wycieczki w góry. Lubię pokonywać górskie szlaki i podziwiać widoki. Moim kolejnym hobby jest jazda na rowerze. Jeżdżę w kilkunasto kilometrowe trasy po lasach z rodzicami i siostrą. Czytam książki fantasy. Moje ulubione tytuły to: „Harry Potter” i „Hobbit”. Lubię też treningi karate, na które uczęszczam od czterech lat.

Nazywam się Liwia.
Moja ukochana pasja to jazda konna.
Uwielbiam kontakt z tym zwierzęciem dlatego, że wyczuwa wszelkie ludzkie emocje.

Nasze pozostałe zdjęcia:

wychowawca:
mgr Malwina Szcześniak

Skip to content