Zajęcia szycia na maszynie
Podczas zajęć z techniki uczniowie rozwijali swoje umiejętności praktyczne, ucząc się szycia na maszynach. Samodzielnie wykonywali piękne i kreatywne prace, doskonaląc precyzję, cierpliwość oraz zdolności manualne.
Zajęcia sprawiły uczniom wiele radości i były okazją do rozwijania zainteresowań oraz zdobywania nowych doświadczeń. W pracy wykorzystywano maszyny do szycia zakupione w ramach programu „Laboratoria Przyszłości”, dzięki którym uczniowie mogą uczyć się poprzez praktyczne działanie i twórczą aktywność.

#LaboratoriaPrzyszłości#LaboratoriaPrzyszłości
mgr inż. Sabina Gurowiec

