Szkolny Mam Talent
W środę 24 czerwca w naszej szkole odbył się wyjątkowy Szkolny Konkurs Talentów, podczas którego uczniowie zarówno klas młodszych jak i starszych mieli okazję zaprezentować swoje pasje, umiejętności i kreatywność. Na scenie można było podziwiać występy taneczne, wokalne- śpiew, grę na instrumentach muzycznych, talenty plastyczne, odbył się również pokaz walki. Uczniowie zachwycili widzów swoją energią, zaangażowaniem i odwagą.
Uczestnicy pokazali, że warto rozwijać swoje zainteresowania i dzielić się nimi. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom i dziękujemy za przygotowanie wspaniałych prezentacji. Dziękujemy Radzie Rodziców naszej szkoły za ufundowanie nagród dla zwycięzców Turnieju.
organizator: p. J. Biczysko

