MISTRZ KLAWIATURY

Dnia 18 marca 2022r uczniowie klas VII i VIII wzięli udział w głównym etapie szkolnego konkursu MISTRZ KLAWIATURY. Wszyscy uczestnicy konkursu musieli uprzednio przejść etap eliminacji. Uczniowie przepisywali identyczny dla wszystkich, nowo poznany tekst. Podczas konkursu można było zaobserwować drobny stres, motywację, skupienie, ale także zdrową rywalizację. Po zakończeniu konkursu uczniowie wymienili się doświadczeniami, panowała bardzo miła atmosfera.
Kryteria według, których zostali wyłonieni zwycięzcy to: czas przepisywanego tekstu, szybkość pisania tj. ilość znaków na minutę, poprawność oceniona w % i ilość popełnionych błędów.
Najlepszy wynik oscylował w granicach 275 znaków/ minutę przy 90% poprawności przepisywanego tekstu.

Dziękuję wszystkim uczniom za zaangażowanie, podjęcie wyzwania życząc jednocześnie wielu sukcesów, a Laureatom konkursu serdecznie gratuluję.

Oto oficjalne wyniki konkursu:

PODIUMIMIĘ I NAZWISKOKLASA
1.Konrad Sz.VII c
2.Julia L.VII d
3.Filip O.VII b
1.Jakub M.VIII c
2.Magdalena B.VIII c
3.Julia Z.VIII a
Wyróżnienia: Tomasz Rz. i Agnieszka Z.

Uczniowie otrzymali nagrody w postaci dyplomów uczestnictwa i słodkości, zaś ZWYCIĘZCY odpowiednio
dyplomy i nagrody rzeczowe:
– personalizowane kubki
– pendrive 32 GB USB 3.0
– słuchawki douszne z mikrofonem
– myszki komputerowe LED

Nagrody zostały ufundowane przez Szkolną Radę Rodziców, za co serdecznie dziękuję.

mgr Malwina Szcześniak