INFORMACJE O KONKURSACH Z J. ANGIELSKIEGO

INFORMACJE O KONKURSACH Z J. ANGIELSKIEGO

Od kilku lat nasi uczniowie z klas 4 – 8 biorą udział w konkursie z języka angielskiego ” Forget-me-not „. Konkurs zawiera pytania w oparciu o opowiadania w języku angielskim, sentencje oraz współczesne piosenki angielskie.

Wyniki konkursu:

Julia W. 7c – laureat w konkursie z języka angielskiego ” Forget-me-not” pod patronatem czasopisma ” Języki obce w szkole” z Lublina
Zosia W. 7c – wyróżnienie w konkursie z języka angielskiego ” Forget-me-not” pod patronatem czasopisma ” Języki obce w szkole” z Lublina

Olimpiada przedmiotowa Olimpus odbywa się w naszej szkole od kilku lat. Uczniowie z klas 4- 8 licznie w niej uczestniczą. Ciekawe pytania konkursowe sprawiają , że uczniowie z przyjemnością rozwiązują zadania jednocześnie sprawdzając swoją wiedzę i umiejętności językowe oraz poszerzając słownictwo.

Wyniki konkursu:

Julia W. 7c – dyplom laureata w ogólnopolskim konkursie z języka angielskiego Olimpus

Julia Biczysko

Skip to content