Półkolonie 2021

Półkolonie 2021

no images were found

Za nami…

W pierwszym tygodniu wakacji 24 uczniów naszej szkoły uczestniczyło w półkoloniach letnich. Podczas wypoczynku dzieci brały udział w zajęciach plastycznych, grach i zabawach ruchowych na sali gimnastycznej i na boisku Orlik.
Dla uczestników półkolonii były zorganizowane wycieczki: do Zabytkowej Kopalni Srebra, Miejskiego Kina Olbrzym w TCK, oraz Kompleksu Zamkowego w Starych Tarnowicach. Był też czas na spotkanie z przedstawicielami Policji, którzy przypomnieli zasady bezpieczeństwa podczas zabawy. W czasie trwania półkolonii uczestnicy codziennie korzystali z ciepłych posiłków, otrzymali także sponsorowane upominki- za wszystko dziękujemy.

Opiekunami półkolonii były: Joanna Brol, Sonia Kucewicz, Bronisława Dramska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content