PROGRAM PROFILAKTYKI ZINTEGROWANEJ

PROGRAM PROFILAKTYKI ZINTEGROWANEJ

Uprzejmie informujemy, ze nasza szkoła  w ramach projektu finansowanego przez Urząd Miejski w Tarnowskich Górach będzie realizowała w dniach 13 i 14 grudnia 2021 roku program profilaktyki zintegrowanej ARCHIPELAG SKARBÓW.

Program Archipelag Skarbów® to dwa dni warsztatów, w których rozmawiamy z młodzieżą o sprawach ważnych dla nastolatka. Dorastanie, szczęście, przyjaźń i miłość. Program wspiera młodzież w poznawaniu i akceptacji siebie, wzmacnia kompetencje w zakresie asertywności oraz zachęca do pozytywnego spojrzenia na istotne obszary z punktu widzenia psychologii rozwojowej.
Program będzie realizowany w dniach 13 i 14 grudnia 2021 roku w Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 13 w Tarnowskich Górach w godzinach 8.50-12.30 dla uczniów klas 8 przez trenerów fundacji YAQ projekt – Pracownia Rozwoju Społecznego.


14.12.2021 o godzinie 17.30 na sali gimnastycznej odbędzie się spotkanie dla rodziców uczniów biorących udział w programie. Spotkanie dotyczy tego, jak w pozytywny sposób towarzyszyć nastolatkom w ich drodze dorastania.
Serdecznie zapraszamy.

Fundacja YAQ projekt – Pracownia Rozwoju Społecznego jest licencjonowanym partnerem Instytutu Profilaktyki Zintegrowanej, który jest właścicielem praw autorskich rekomendowanego programu profilaktyki zintegrowanej Archipelag Skarbów®.

Pedagog szkolny

Elżbieta Kawa

Skip to content