ZAGŁOSUJ

ZAGŁOSUJ

Kochani uczniowie, drodzy rodzice

Przypominamy, iż trwa WIELKI EDUKACYJNY PLEBISCYT,
w którym zostają wybrani NAUCZYCIELE i SZKOŁA NA MEDAL.

Nominacje otrzymały: Pani Halina Piotrowiak, Pani Julia Biczysko i Pani Maria Galbas.
Doceńmy ich pracę i pomóżmy im zebrać jak największą liczbę głosów.

Jeśli pragniesz oddać swój głos na swojego ulubionego nauczyciela, z którym masz bardzo dobry kontakt, który cię wspiera i motywuje do działania, a także uważasz, iż lekcje które prowadzi są kreatywne, pełne zaangażowania, pasji
to zajrzysz tutaj —> www.dziennikzachodni.pl/nauczyciel
wybierz odpowiednią kategorię i pozostaw swój ślad.

Jeśli natomiast chcesz wesprzeć swoim głosem naszą szkołę jako to miejsce, w którym dobrze się czujesz, rozwijasz swoje zainteresowania, masz kontakt z wieloma ciekawymi nauczycielami to wejdź proszę w poniższy link i zagłosuj

https://dziennikzachodni.pl/p/kandydat/szkola-podstawowa-z-oddzialami-integracyjnymi-nr-13%2C2241831/

Wspólnie pokażmy, iż los naszej szkoły i naszych nauczycieli nie jest nam obojętny!


Administrator strony
Malwina Szcześniak

Skip to content