PROGRAM PROFILAKTYKI ZINTEGROWANEJ

PROGRAM PROFILAKTYKI ZINTEGROWANEJProgram Archipelag Skarbów® to dwa dni warsztatów, w których rozmawiamy z młodzieżą o sprawach ważnych dla nastolatka. Dorastanie, szczęście, przyjaźń i miłość. Program wspiera młodzież w poznawaniu i akceptacji siebie, wzmacnia kompetencje w zakresie asertywności oraz zachęca do pozytywnego spojrzenia na istotne obszary z punktu widzenia psychologii rozwojowej.

Program będzie realizowany w dniach 13.06.22 i 14.06.22 na sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 13  w Tarnowskich Górach w godzinach 9.00 – 12.30 dla uczniów klas 8 tej szkoły  i będzie prowadzony przez trenerów fundacji YAQ projekt – Pracownia Rozwoju Społecznego.

!4.06.2022 o godzinie 16.30 na sali gimnastycznej odbędzie się spotkanie dla rodziców uczniów biorących udział w programie. Spotkanie dotyczy tego, jak w pozytywny sposób towarzyszyć nastolatkom w ich drodze dorastania.

Serdecznie zapraszamy.

Fundacja YAQ projekt – Pracownia Rozwoju Społecznego jest licencjonowanym partnerem Instytutu Profilaktyki Zintegrowanej, który jest właścicielem praw autorskich rekomendowanego programu profilaktyki zintegrowanej Archipelag Skarbów®.           

Skip to content