Kto powiedział, że w szkole musi być nudno?

Kto powiedział, że w szkole musi być nudno?

Uczniowie klasy 5b oraz 5c przekonali  się, że jest zupełnie inaczej. W nocy z 21.10. na 22.10. mieli okazję wziąć udział w imprezie „Noc w szkole”.  Przynieśli śpiwory, karimaty, ulubione podusie i zapas dobrego humoru, aby o 19.00 rozłożyć się w dowolnym kącie sali gimnastycznej. Gry i zabawy integracyjne na krótko zmęczyły imprezowiczów, dlatego po aktywnym początku dzieciaki udały się na posiłek. Apetyt im dopisywał, więc pizza znikała w szybkim tempie, a seans filmowy po kolacji był dla nich chwilą wytchnienia. Następnie po wieczornej toalecie przyszedł czas na historie z dreszczykiem i sen, który dłuuugo nie chciał nadejść. Rano uczniowie posprzątali pomieszczenia, z których korzystali i udali się do swoich domów, bo wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej 🙂

Opiekunowie:
Kornelia Froner, Bartłomiej Cymerys, Malwina Szcześniak

Zapraszamy do obejrzenia kilku ujęć z ww nocy (kliknij w wybrane zdjęcie)

Skip to content