PLEBISCYT EDUKACYJNY- zagłosuj!

PLEBISCYT EDUKACYJNY- zagłosuj!

Kolejna edycja największego w Polsce plebiscytu edukacyjnego rozpoczęta! Po raz kolejny zaszczytne tytuły zostaną przyznane najpierw w każdym powiecie, później w województwie, a następnie w skali całego kraju. Laureatów wyłoni głosowanie. Nagrodzeni zostaną nie tylko nauczyciele, lecz także placówki edukacyjne i ich dyrektorzy.

Wiosną przyszłego roku przyjdzie czas na wielkie podsumowanie całego plebiscytu. Na ogólnopolską galę zostaną zaproszeni laureaci w każdej kategorii z każdego województwa. Odbędzie się ona w Sali Wielkiej na Zamku Królewskim w Warszawie.


W naszej szkole zostali nominowani następujący nauczyciele:

mgr Izabela Śliwińska: klasy I- III

mgr Dorota Łazaj: klasy IV- VIII

dr Maria Galbas: klasy IV- VIII

SZKOŁA PODSTAWOWA z Oddziałami Integracyjnymi nr 13

Dziękujemy za nominację
i prosimy o wsparcie oddając głos dla najlepszego nauczyciela jak i szkołę !

Skip to content