Zimowisko

W pierwszym tygodniu ferii zimowych 30 uczniów naszej szkoły uczestniczyło w zimowisku. Podczas zimowiska dzieci uczestniczyły w zajęciach plastycznych, grach i zabawach ruchowych, porankach czytelniczych, spacerach i zabawach na dworze.

Był też czas na spotkanie z przedstawicielami Policji, którzy przypomnieli zasady bezpieczeństwa podczas zabawy.

Dzieci uczestniczyły również w bardzo słodkich zajęciach w KukuRyku – Maszket na patyku – Manufakturze Słodyczy w Koszęcinie.

Uczniowie mieli okazję podejrzeć śpiące nietoperze w trakcie pobytu w Sztolni Czarnego Pstrąga gdzie z bardzo ciekawie o historii tarnogórskiego górnictwa opowiadali przewodnicy.

W czasie trwania zimowiska uczestnicy codziennie korzystali z ciepłych posiłków, otrzymali także sponsorowane upominki.

Dziękujemy dzieciom za uczestnictwo i mile spędzony czas

Kierownik: mgr Joanna Brol
Opiekunowie: mgr Sonia Kucewicz, mgr Bronisława Dramska