Wycieczka „Zakopane”

Dnia 5 i 6 czerwca odbyła się wycieczka do Zakopanego, w której wzięły udział klasy:
Vb, Vc i VIIIa wraz z wychowawcami klas i opiekunami.

Pierwszego dnia, tuż po dotarciu do miejsca docelowego, uczniowie otrzymali swoje pokoje, zjedli wspólnie dwudaniowy obiad oraz poczęstunek w formie ciasta.
Po krótkim odpoczynku wyruszono pieszo- czarnym szlakiem na Gubałówkę, aby nacieszyć się pięknym widokiem gór, odpocząć, zjeść lody czy gofry. Następnie wyruszono w dół, szlakiem niebieskim. W tym samym dniu zwiedzono również słynne Krupówki.
Po zakończeniu spaceru dzieci zjadły pyszną kolację, wykąpały się i korzystały ze wspólnych tańców i gier zespołowych ( piłka nożna, siatkówka). Po czym grzecznie udały się spać.

Drugiego dnia zwiedzono skocznię Wielka Krokiew i oddano się przyjemnościom w Termach Gorący Potok. Następnie wychowawcy klas zorganizowali młodszym grupom niespodziankę
w formie Pizzy dla każdego, zaś klasa starsza udała się na posiłek do McDonald’s.

Uczniowie chętnie opowiadali o wrażeniach z wyjazdu. I choć zmęczeni, najważniejsze, że zadowoleni i szczęśliwi.
Dziękujemy za świetną zabawę i mile spędzony czas, a opiekunom wycieczki za wspaniałą organizację i opiekę.

Zachęcamy do przejrzenia zdjęć:

Wychowawcy: mgr Bartłomiej Cymerys, mgr Kornelia Froner, mgr Dawid Ozga,
Opiekunowie: mgr Malwina Szcześniak, mgr Iwona Szeja i mgr inż. Sabina Gurowiec, p. Maria Zych.