Wycieczka- Krasiejów

Wycieczka- Krasiejów

W dniu dzisiejszym klasy IVa i IVb wybrały się na wycieczkę do Parku Rozrywki w Krasiejowie.
Ten mile spędzony czas obfitował w wiele niespodzianek.

Uczniowie mogli zobaczyć rekonstrukcje mezozoicznych płazów i gadów, a każdy z nich o naturalnej wielkości, spędzili niezapomnianą przygodę w Tunelu Czasu, gdzie cofnęli się do momentu, kiedy jeszcze nie istniała Ziemia, dowiedzieli się jak powstawało życie na planecie i jak kształtowała się ona sama.

Zwiedzono Prehistoryczne Oceanarium, pełne stworzeń, o których dotychczas słyszano tylko z książek i bajek. Zaś w Parku Ewolucji dzieci jako odkrywcy i podróżnicy przeżyli lot w Kosmos. Zwiedzono również muzeum paleontologiczne- jedyne takie na świecie, z czynnym stanowiskiem paleontologicznym.

W programie wycieczki przewidziano zjedzenie pysznego obiadu i kupna pamiątek.

Po prawdziwej porcji nauki uczniowie mieli okazję skorzystania z ogromnego placu zabaw z torami przeszkód, huśtawkami, karuzelami, dmuchanymi zamkami i wieloma innymi atrakcjami.

Seans w kinie 5D dostarczył niesamowitych wrażeń i sporej dawki śmiechu.

To był szalony dzień ze świetną zabawą i solidną dawką edukacji!

Dziękujemy opiekunom grup:
mgr Malwina Szcześniak
mgr Agnieszka Żądło
mgr Adriana Cichoń- Hoftman
p. Agnieszka Wawrzyńczok


Zapraszamy do galerii zdjęć poniżej:

Skip to content