Konkursy EDI

Zapraszamy do udziału w konkursach dla uczniów klas IV-VIII szkół podstawowych: Pingwin (20-24.11.2023 r.) oraz Panda (8-12.04.2024 r.). Zarówno Pingwin jak i Panda, to testy z jedenastu przedmiotów: języka polskiego, matematyki, języka angielskiego, języka niemieckiego, języka hiszpańskiego, historii, chemii, fizyki, przyrody, biologii i geografii. Konkursy mają zasięg ogólnopolski i są testami jednokrotnego wyboru.

Dodatkowo zapraszamy uczniów do wzięcia udziału w konkursach tematycznych:

• Biblia i Przypowieści Biblijne (28.11.2023 r.),
  • Konkurs Astronomiczny z okazji roku Mikołaja Kopernika (29.11.2023 r.),
  • Bezpieczny uczeń (15.04.2024 r.),
  • Konkurs Ekologiczno-Przyrodniczy (16.04.2024 r.).

W konkursach EDI wszyscy uczestnicy otrzymują nagrody:

• każdy uczestnik konkursu otrzymuje dyplom uznania, potwierdzający jego udział w konkursie,
  • za zajęcie 1 miejsca uczestnik otrzymuje specjalny dyplom laureata i nagrodę książkową,
  • za zajęcie miejsca od 2 do 5 uczestnik otrzymuje dyplom laureata i nagrodę książkową,
  • za zajęcie miejsca od 6 do 10 uczestnik otrzymuje dyplom wyróżnienia.

więcej informacji na stronie: https://www.edi.edu.pl/
lub nauczycieli: p. Bronisława Dramska, ks. Paweł Kaczmarczyk, p. Joanna Kubosz, p. Agnieszka Żądło i p. Malwina Szcześniak.

ZGŁOSZENIA należy dokonać do dnia 27.10.2023r