Klasa II b realizuje projekt pt. : Mali ekonomiści Po co wymyślono pieniądze?

Czy wiesz, że istnieje więcej niż 65% szans na to, że Twoje dziecko będzie w przyszłości pracować w zawodzie, który jeszcze nie istnieje?

Jedno jest pewne — sprawna komunikacja, praca zespołowa i projektowa, krytyczne myślenie oraz kreatywność pozwolą mu dobrze radzić sobie w dorosłym życiu, niezależnie od tego, jaką ścieżkę zawodową wybierze.
Właśnie takie umiejętności Twoje dziecko będzie rozwijać w tym roku szkolnym!
Z inicjatywy nauczyciela, uczniowie biorą udział w projekcie Uniwersytetu Dzieci w Klasie. Przed nimi podróż pełna naukowych odkryć, eksperymentów i poszukiwania odpowiedzi na nurtujące pytania!

Już zdobywają pierwsze doświadczenia na zajęciach rozwijających.
Do czego służą pieniądze? Czy lizak zawsze kosztuje 5zł? Czy reklama kłamie?

Na te i inne pytania szukamy odpowiedzi na zajęciach. Dzieci otrzymały indeksy, gdzie zbierają naklejki i punkty.

Życzymy klasie II b wspaniałego roku szkolnego, pełnego niezapomnianych doświadczeń.

wychowawca klasy:
mgr Izabela Śliwińska