UBEZPIECZENIE dla dzieci

UBEZPIECZENIE dla dzieci

WAŻNY KOMUNIKAT DOTYCZĄCY UBEZPIECZENIA NNW

Szanowni Rodzice,

Rada rodziców informuje, że w roku szkolnym 2023/2024 wybrała opcję ubezpieczenia indywidualnego NNW. Pragnie zaznaczyć, że ubezpieczenie dzieci w zakresie NNW jest DOBROWOLNE .

Kwestie zapewnienia uczniom maksymalnego bezpieczeństwa nie są nam obojętne, dlatego spośród ofert ubezpieczenia, jakie otrzymaliśmy, wybraliśmy indywidualne ubezpieczenie NNW uczniów w Generali Towarzystwo Ubezpieczeń ( Bezpieczny.pl) oraz PZU SA. To Państwo decydują gdzie ubezpieczą dziecko.

Jako placówka otrzymaliśmy specjalne linki do e-ulotki
umożliwiający Państwu zakup ubezpieczenia szkolnego.

Link do Generali – bezpieczny.pl

Link do PZU – ubestrefa.pl

Ponieważ ubezpieczenie to zawiera się internetowo, unikamy zbierania składek czy podpisów

Na portalu rodzic samodzielnie wybiera zakres ubezpieczenia i składkę, które najbardziej odpowiadają jego oczekiwaniom, preferencjom i potrzebom. Co ważne, w ramach jednej polisy może ubezpieczyć również swoje pozostałe dzieci.

Po wypełnieniu wniosku o zawarcie ubezpieczenia polisa zostanie wysłana na adres e-mail wskazany przez rodzica.

UWAGA! Ochrona ubezpieczeniowa rozpoczyna się od dnia następującego po dniu sporządzenia wniosku, ale nie wcześniej niż od godziny 00:00 dnia następnego po opłaceniu składki w pełnej wysokości.

W przypadku trudności z zawarciem ubezpieczenia, wszelkich pytań czy wątpliwości odnośnie zakresu ubezpieczenia,ogólnych warunków mogą Państwo skontaktować się z dedykowanym opiekunem.

Joanna Michalik
tel. 693737396
e-mail: j.michalik.finanse@gmail.com

Skip to content